Компанія ART LINE – це професійна компанія фахівців, які розуміють важливі закони та правила створення привабливих вітрин, що мають високий рівень художньої освіти та досвід декораторської роботи у стилізації та оформленні ТБ програм, святкових подій, заходів, сценічного оформлення, рекламних фотосесій та оформлень з урахуванням візуального мерчендайзингу.

Компанія ART LINE – це творча лабораторія, де генеруються концепції та ідеї, що відповідають сучасним трендам вітринистики, що підкреслюють гайдлайни вашого бренду.

ART LINE – майстерні, де виготовляються декорації будь-якої складності, з гарним смаком, фантазією та почуттям міри. Ми пропонуємо кілька варіантів співробітництва:

1. Розробка та виготовлення вітрин за заявкою замовника (дозволить здійснити найсміливіші індивідуальні рішення)

2. Сезонне та тематичне оформлення вітрин (тривала договірна система забезпечить максимально комфортні ціни)

3. «Прокат вітрин» (забезпечить Вашу компанія новими елементами декору відповідно до доступної цінової політики та вирішить проблему «що робити зі старою вітриною»)

Кожна вітрина, створена дизайнерами нашої компанії, це вміла маркетингова та рекламна вистава з особливою історією. А кожне оформлення декораторів компанії – це унікальні декорації з архітектурними чи скульптурними елементами та персонажами. Ми знаємо, як оформити вітрину вашого закладу!

View the embedded image gallery online at:
https://artlinegroup.com.ua/shop-window-decor-2#sigFreeId6ec1a597f7