Організація свят під ключ. Маркетинг подій

block 3

Спеціалізація компанії ART LINE: івент, подійний маркетинг, нестандартні рекламні рішення.

Компанія ART LINE знаходиться на ринку event-індустрії з 2001 року, за роки роботи – імідж надійних партнерів. Організація свят під ключ: VIP свята та приватні заходи, корпоративні свята, презентації, PR- та BTL-акції, відкриття та концерти, дитячі свята та дні народження: творчі, тематичні, інтерактивні. Маркетинг подій.

Великий вибір професійної артистичної бази та конферансьє, шоу-програм, бутафорії та костюмів. Технічне забезпечення: сцена, світло, звук, екрани, фонтани та піротехніка та супутнє забезпечення: намети, намети, VIP-тенти. Оренда транспорту: теплоходи, яхти, автомобілі, карети. Завжди нові нестандартні рішення та творчий підхід до будь-якої Вашої урочистості! Ставши один раз нашим замовником, Ви залишитеся нашим клієнтом та другом на довгі роки.

"Історія змінюється, а свята залишаються", тому компанія ART LINE - запорука розкішного свята та відмінного настрою. Ми наповнюємо ваше життя подіями.

View the embedded image gallery online at:
https://artlinegroup.com.ua/event-2#sigFreeIdcb65000d93

 

Контактна інформація: м. Чернівці, вул. Головна 122А ОЦ Квадрат, оф.425, тел. (0372)903390, моб. 0503741131,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.